İkinci El Satılık Araba Fiyatları Resimli

İkinci el araç incelerken ikinci el satılık araba fiyatları resimli olmalıdır, resimsiz olan ilanlar insana güven vermez. Siz de görmüşsünüzdür bazı ilan sitelerinde araç sahipleri araçların fotoğraflarının olmadığı halde marka model yazarak hatta araç hakkında detaylı bilgi vererek alıcı bulmaya çalışırlar bu tür ilanlara kesinlikle itibar etmeyin zira görmeden hiç bir şeye karar veremeyiz. İkinci el satılık araba fiyatları resimli olursa daha inandırıcı olur ve karar verme açısından işinizi kolaylaştırır.

İkinci El Satılık Araba Fiyatları Resimli Olmalı

ikinci el satılık araba fiyatları
ikinci el satılık araba fiyatları

İkinci el satılık araba fiyatları resimli olmalıdır, resimli olmayan ilanları koyan kişiler telefon numaralarını da ilana ekleyerek kendilerini aratırlar detayları telefonda vereceklerini söylerler, aradığınız zaman ise burasında bu var şurasında şu var gibi sizi tatmin etmeyen cevap verirler bunu yapmalarının nedeni ise arabayı gelip görmenizi isterler. Siz belki arabayı resimlerde gördüğünüzde alıp almama kararı vereceksiniz ama onlar resim koymayarak arabayı birebir görmenizi daha sonra karar vermenizi isterler bu gibi tuzaklara düşmeyin ikinci el satılık araba fiyatları resimli olması gerektiğini unutmayın.

Günümüz teknolojisi sayesinde dünyanın diğer ucundaki evi, arabayı ve hatta uçağı bile satın almamızı sağlıyor. Elbette Türk halkı internetten ev yada uçak almıyor ancak gelişmiş ülkelerde internetten motorsiklet, atv ve tekne gibi birçok aracı satın almak mümkün ve bu araçları alanların sayısı hiç azımsanacak gibi değil. Biz ikinci el satılık araba fiyatları resimli olmalı aksi güvenli değil derken onlar internetten neler alıp satar hale geldi. Bunun tabi ki çok fazla nedeni var ama ben temel olan nedeni söyleyeyim yurt dışında yani gelişmiş ülkelerde dolandırıcılık ve suç oranı çok düşüktür. Bunları satan kişiler bir kere turnayı gözünden vurup kaçmak istemiyor sürekli satış yapıp daha çok para kazanmak istiyor yani dolandırıcılık ile kazanacağı miktarın kat ve kat fazlasını kazanmak istiyor, bu tür araçları alan kişi ise küçük bir ihtimal dolandırılma ihtimali olsa bile bunu yapan kişileri tespit edileceğini çok iyi biliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.