2ci El Araçlarda Fiyat

Özel tüketim vergisindeki artışlar halkı ikinci el otomobillere sevk etti. Sıfır araç satın almak yerine tercihini ikinci elden yana kullananlar daha az ücretler ödeyerek ekonomik bir alışveriş yapmanın keyfini sürüyorlar. 2ci el araçlarda fiyat sürekli değişkenlik gösterebiliyor. Bir hafta boyunca çok düşük ücretler söz konusuyken bir diğer hafta rakamlar oldukça yükselebiliyor. Şu sıra ise otomobil fiyatlarının yüksek olduğu da düşük olduğu da söylenemez. Her an bir değişim bekleniyor. Eğer siz de otomobil almayı planlıyorsanız biraz daha bekleyebilir, bir anlamda risk alabilirsiniz.

2ci el araçlarda fiyat
2ci el araçlarda fiyat

Zevklerinize en uygun araçları seçmek için fiyatları da gözden geçirmenizde fayda var. Çok sayıda otomobil tutkununun bu rakamları çok yüksek bulduğunu belirtelim. Ancak her ana daha da yükselebilir. Bu nedenle acil ihtiyacınız varsa acele etmenizde fayda var. 2000 model Megane için fiyat 20 ila 21 TL arasında değişiyor. Elbette aracın durumuna göre ücrette düşüş de meydana gelebiliyor. Toyoto’lar da ücretleri ile neredeyse Megane ile yarışır bir hal almış durumda. Örneğin 1997 model Toyota araç, ikinci el otomobil pazarlarında en düşük 19.750 TL’den alıcı buluyor. Opel Astra’larda ise fiyat biraz yüksek. Uzun zamandır herhangi bir düşüşe sahne olmayan bu marka otomobillerin özellikleri her daim ilgi görmelerine neden oluyor. Bu da elbette yüksek rakamları beraberinde getiriyor. 17 bin TL gibi fiyatlar ile satılan bu araçların ücreti 20 bin TL’ye kadar yükselebiliyor. 2000 model Ford Focus otomobilleri de 20 bin TL’den daha düşük rakama bulmanız zor.

Araçların hasar durumundan boyalarına, iç aksamından koltuk döşemelerine kadar her ayrıntı ikinci el araçlar için büyük önem taşıyor. Bu nedenle mutlaka satın almak istediğiniz aracın düşük ücretini kıstas olarak belirlemeyin, aldanmayın. Aracı dikkatli bir şekilde incelemenizde fayda var. 2ci el araç fiyatları hakkında detaylı bilgiler sitemizde yer almaya devam edecek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.